Author: m***t
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: So easy to wear and comfortable. The color is stunning 😍
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Price: 179.500₫
Original Price: 191.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 90 g |
| Chiều dài | 20 cm |
| Đầu | 57.5 cm |
| SKU | sb2411125907070431 |
Author: m***t
Date:
Review: Easy to wear: So easy to wear and comfortable. The color is stunning 😍
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: k***8
Date:
Review: very easy to wear and style it.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 6***4
Date:
Review: nice hair color and hair styles
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: g***r
Date:
Review: Nicely done 👍
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm